Πολιτική

Αποτελέσματα σταυροδοσίας στα τοπικά συμβούλι

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑΣ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

Τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας για τους υποψήφιους συμβούλους Δημοτικής Κοινότητας Μεγαρέων

ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

Γκοσδή Χρυσή (Χρύσα) του Ανδρέα 632

Καλλιώρας Αργύριος – Χρυσοβαλάντης του Γεωργίου 302

Κουκούλης Ιωάννης (Τζόνη) του Κωνσταντίνου 473

Κρητικού Καλλιόπη (Κέλλυ) του Αλεξάνδρου 521

Λιούρας Ιωάννης του Βασιλείου 373

Λουκάς Ευάγγελος του Σταύρου 318

Λούπας Αλέξανδρος του Δημητρίου 315

Πανταζής Αναστάσιος του Σπυρίδωνος 328

Παπαβασίλη Ευαγγελία – Διονυσία του Νικολάου 320

Παύλου Ευάγγελος του Παναγιώτη 163

Πλαταρά Μαρία του Δημητρίου 407

Σακερλή Ειρήνη του Δημοσθένη 587

Σάλτα Ασπασία (Άσπα) του Αλκιβιάδη 621

Σύρκος Γεώργιος του Ιωάννη 412

Τοπάλη Δήμητρα του Ηρακλή 344

Χατζής Ιερόθεος (Θάκης) του Παναγιώτη 378

 

 

MΕΓΑΡΑ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ

Ανδριώτης Άγγελος του Ιωάννη 283

Δασκαλάκη Αναστασία του Ευαγγέλου  107

Δρένης Ευάγγελος του Γεωργίου 165

Δομπρογιάννη Αρχοντία (Άντα) του Δημητρίου 160

Θεοδοσίου-Σταυράκη Μαρία του Αντωνίου 130

Θεοδωράκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη 260

Κακαγής Δημήτρης του Ιωάννη 334

Κατσούλης Χαράλαμπος του Στυλιανού 387

Κουφής Ηρακλής του Ιωάννη 268

Λαδόπουλος Ιωάννης του Αναστασίου 22

Μπεναρδής Ιωάννης του Αριστείδη 209

Μωραϊτου –Δάλλα Παρασκευή (Βιβή) του Στυλιανού 236

Πασσαλή Αναστασία (Νατάσσα) του Κωνσταντίνου 203

Σακελλαρίου Ισίδωρος –Παναγιώτης του Στυλιανού 210

Στρατούρης Χρήστος του Ιωάννη 326

Τσίγκρη Ελένη του Κωνσταντίνου 351

Χατζή Παρασκευή του Βασιλείου 197

 

ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΡΑ – ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ

Κουντεμάνης Σπυρίδων του Αλεξάνδρου 657

Μπουραζέρης Κωνσταντίνος του Ιεροθέου 460

Ζαφείρης Μελέτιος του Ιωάννη 359

Μήτσου Σαπφώ του Θεοφάνη 171

Μπερδελή Ευαγγελία του Κωνσταντίνου 237

Μπούσης Μιχαήλ του Σπύρου 74

Παπαμιχάλη Σοφία του Ιωάννη 292

Σουριτζίδη Δήμητρα του Νικολάου 128

Στρατιώτης Ιερόθεος (Τάκης Φωλας) του Ιωάννη 282

Τάτος Αναστάσιος του Γεωργίου 259

Φραγκούλη Αθηνά (Νανά) του Γεωργίου 398

 

 

ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΡΑΜΑ

Αιγινίτης Σπυρίδων του Ιωάννη 389

Βλάχου Μυρσίνη του Δημητρίου 175

Βόρδος Γεώργιος του Ιεροθέου 298

Βυθούλκας Νικόλαος Σταύρος του Δημητρίου 192

Κασιμάτη Βασιλική του Νικολάου 241

Κιτσαή Μαρία του Γεωργίου 144

Κουμάντος Αυγερινός Άγγελος του Ιωάννη 193

Μέξια Ελένη του Ιωάννη 478

Μπλίτσας Γρηγόρης του Θωμά 132

Πάντου Χρυσούλα του Λεωνίδα 127

Ρεμούνδου Βασιλική του Νικολάου 144

Φιλιόπουλος Ιωάννης του Νικολάου 200

Χαλουλάκος Γεώργιος του Ηλία 101

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

(Η σταυροδοσία για την ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ που συγκέντρωσε 1522 ψήφους και πήρε την πρώτη θέση και τις περισσότερες έδρες στη δημ. Κοινότητα Ν. Περάμου δε μας είχε γνωστοποιηθεί ως την ώρα έκδοσης της Ε)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ

Βαρβάρας Θεόδωρος του Λάμπρου 90

Θεοδώρου Μαρία του Γεωργίου 73

Καλογερίας Αντώνιος του Αθανασίου 164

Καμμένου Γεωργία το Χρυσοστόμου 59

Μπότος Χρήστος του Παύλου 50

Παναγιωτόπουλος Νικόλαος του Αριστείδη 133

Παπαδοπούλου Χρυσούλα του Βίκτωρος 47

Πολιτάκου Κωνσταντίνα (Ντίνα) του Νικολάου 233

Τσεγκέλη – Μουντάκη Ευφροσύνη (Έφη) του Δημητρίου 377

Χατζηπολυχρόνης Δημήτριος (Κοκοβιός) του Σπυρίδωνος 86

 

       ΜΕΓΑΡΑ – ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Βάγιας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου 216

Κλάδης Σπυρίδων του Νικολάου 109

Κούκης Μιχάλης του Παναγιώτη 98

Λαζάρου Σοφία του Αντωνίου 116

Λελάκη – Μπουκαλη Μαρκέλα του Ελευθερίου 60

Μαλόπουλος Εμμανουήλ του Αθανασίου 33

Πρεβεζα Μαρία – Ευαγγελία του Αναστασίου 83

Φραντζή Νεκταρία (Ξανθούλα) του Χρήστου 84

ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΡΑΜΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Γκόγκα Βασιλική του Κωνσταντίνου 95

Καλοπήτας Σπυρίδων του Κωνσταντίνου 37

Κούγιας Δημήτριος του Χρήστου 84

Λιβανα Γκελη Ευαγγελία του Γκολφίνου 29

Ραϊσης Χρήστος του Κωνσταντίνου 54

Σαμαρά Αικατερίνη του Δημητρίου 51

Χαντζάρας Μιχαήλ του Παρασκευά 36

Χάψου Ειρήνη του Στυλιανού 34

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Ανεστοπούλου – Παπιτζόγλου Μαρία του Εμμανουήλ 36

Βασιλόπουλος Δημήτριος του Διονυσίου 80

Βασιλοπούλου – Χριστοφίδη Ανθούλα του  Οδυσσέα 16

Γεωργιάδης Ιωάννης του Νικολάου 19

Ιερωνυμάκης Άνθιμος του Εμμανουήλ 28

Μαζαράκης Σπυρίδων του Δημητρίου 79

Μακροπούλου – Κουγιουμτζίγλου Δέσποινα του Κωνσταντίνου 15

Σιγάλας Λεωνίδας του Κωνσταντίνου 18

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΙΝΕΤΑΣ

ΕΝΩΜΕΝΗ ΚΙΝΕΤΑ

Μπαλτσιώτη Αλεξάνδρα 172

Καλκαντζάκου Νικολέττα 109

Τελάκης Παύλος 87

Τουνουσίδη Καλλιόπη (Πόπη) 83

Φαντής Ιωάννης 83

Πούγουνας Δημόκριτος (Δήμος) 75

Μόσχου Μελπομένη (Μένη) 43

Μπελεγράτης Αντώνιος 58

 

Λαϊκή Συσπείρωση Κινέτας (εκλέγεται 1)

Καππος Γεώργιος 24

Εγγλέζος Αναστάσιος 17

Χοροζάνη-Τσόκα Μαρία 16

Παπαθεοδώρου Ελευθέριος 13

Αγγελόπουλος Παναγιώτης 10

Χοροζιάν Κυριακή 2

 

 

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μηδενική αύξηση στα δημοτικά τέλη για το 2020

“Ουδεμία τέτοια παραχώρηση ή ενοικίαση έγινε εκ μέρους της Εκκλησίας της Ελλάδος”

Οι Ειδήσεις σε τίτλους