Αθλητισμός

Βύζας: Απέκτησε Κούρτη

 

Τον 22χρονο αμυντικό χαφ πρόσθεσε στο ρόστερ του ο Βύζας.

 

ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΚΟΥΡΤΗ

Στην ολοκλήρωση άλλης μιας μεταγραφής, προχώρησε ο Βύζας Μεγάρων τις προηγούμενες ημέρες. Ο λόγος για τον Αντώνη Κούρτη, ο οποίος θα προσθέσει ποιότητα και λύσεις στον χώρο της μεσαίας γραμμής. Ο 22χρονος αμυντικός χάφ, αν και δεν έχει πολλά χρόνια επαγγελματικού ποδοσφαίρου στις πλάτες του, εντούτοις έχει περάσει ήδη από έξι γνωστές ομάδες της Football League., όπως είναι οι Αχαρναϊκός, Φωστήρας, Θρασύβουλος, Χανιά, Γλυφάδα, ενώ πέρσι άνηκε στην Ζάκυνθο.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

Σας παραθέτουμε το πρόγραμμα των αγώνων του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής για την σεζόν 2015-2016 για το αρχείο σας. Στο πρωτάθλημα κατά πάσα πιθανότητα δεν θα λάβει τελικά μέρος ο Ηρακλής Ψαχνών, κάτι που σημαίνει πως κάθε αγωνιστική η ομάδα που θα τον αντιμετώπισε θα έχει ρεπό.

Αγωνιστική ημέρα: 1

27.09. 16:30        ΑΟ Λεβάντε       Κανάρης Νενήτων

27.09. 16:30        Ηρακλής Ψαχνών            Παναρκαδικός

27.09. 16:30        Καλαμάτα          Δόξα Νέας Μανωλάδας

27.09. 16:30        Παναργειακός  ΠΑΟ Βάρδας

27.09. 16:30        ΠΑΟ Λουτρακίου             Βύζας Μεγάρων

27.09. 16:30        Σπάρτη Ερµιονίδα

27.09. 16:30        Χαλκίδα               Αιολικός

Αγωνιστική ημέρα: 2

04.10. 16:00        Αιολικός              Σπάρτη

04.10. 16:00        Βύζας Μεγάρων               Παναργειακός

04.10. 16:00        Δόξα Νέας Μανωλάδας               ΠΑΟ Λουτρακίου

04.10. 16:00        Καλαμάτα          Ηρακλής Ψαχνών

04.10. 16:00        Κανάρης Νενήτων          Χαλκίδα

04.10. 16:00        Παναρκαδικός  ΑΟ Λεβάντε

04.10. 16:00        ΠΑΟ Βάρδας      Ερµιονίδα

Αγωνιστική ημέρα: 3

11.10. 16:00        Ερµιονίδα           Βύζας Μεγάρων

11.10. 16:00        Ηρακλής Ψαχνών            ΑΟ Λεβάντε

11.10. 16:00        Παναργειακός  Δόξα Νέας Μανωλάδας

11.10. 16:00        ΠΑΟ Βάρδας      Αιολικός

11.10. 16:00        ΠΑΟ Λουτρακίου             Καλαμάτα

11.10. 16:00        Σπάρτη Κανάρης Νενήτων

11.10. 16:00        Χαλκίδα               Παναρκαδικός

Αγωνιστική ημέρα: 4

18.10. 16:00        ΑΟ Λεβάντε       Χαλκίδα

18.10. 16:00        Βύζας Μεγάρων               Αιολικός

18.10. 16:00        Δόξα Νέας Μανωλάδας               Ερµιονίδα

18.10. 16:00        Καλαμάτα          Παναργειακός

18.10. 16:00        Κανάρης Νενήτων          ΠΑΟ Βάρδας

18.10. 16:00        Παναρκαδικός  Σπάρτη

18.10. 16:00        ΠΑΟ Λουτρακίου             Ηρακλής Ψαχνών

Αγωνιστική ημέρα: 5

01.11. 15:00        Αιολικός              Δόξα Νέας Μανωλάδας

01.11. 15:00        Βύζας Μεγάρων               Κανάρης Νενήτων

01.11. 15:00        Ερµιονίδα           Καλαμάτα

01.11. 15:00        Ηρακλής Ψαχνών            Χαλκίδα

01.11. 15:00        Παναργειακός  ΠΑΟ Λουτρακίου

01.11. 15:00        ΠΑΟ Βάρδας      Παναρκαδικός

01.11. 15:00        Σπάρτη ΑΟ Λεβάντε

Αγωνιστική ημέρα: 6

08.11. 15:00        ΑΟ Λεβάντε       ΠΑΟ Βάρδας

08.11. 15:00        Δόξα Νέας Μανωλάδας               Κανάρης Νενήτων

08.11. 15:00        Καλαμάτα          Αιολικός

08.11. 15:00        Παναργειακός  Ηρακλής Ψαχνών

08.11. 15:00        Παναρκαδικός  Βύζας Μεγάρων

08.11. 15:00        ΠΑΟ Λουτρακίου             Ερµιονίδα

08.11. 15:00        Χαλκίδα               Σπάρτη

Αγωνιστική ημέρα: 7

15.11. 15:00        Αιολικός              ΠΑΟ Λουτρακίου

15.11. 15:00        Βύζας Μεγάρων               ΑΟ Λεβάντε

15.11. 15:00        Δόξα Νέας Μανωλάδας               Παναρκαδικός

15.11. 15:00        Ερµιονίδα           Παναργειακός

15.11. 15:00        Ηρακλής Ψαχνών            Σπάρτη

15.11. 15:00        Κανάρης Νενήτων          Καλαμάτα

15.11. 15:00        ΠΑΟ Βάρδας      Χαλκίδα

Αγωνιστική ημέρα: 8

22.11. 15:00        ΑΟ Λεβάντε       Δόξα Νέας Μανωλάδας

22.11. 15:00        Ερµιονίδα           Ηρακλής Ψαχνών

22.11. 15:00        Καλαμάτα          Παναρκαδικός

22.11. 15:00        Παναργειακός  Αιολικός

22.11. 15:00        ΠΑΟ Λουτρακίου             Κανάρης Νενήτων

22.11. 15:00        Σπάρτη ΠΑΟ Βάρδας

22.11. 15:00        Χαλκίδα               Βύζας Μεγάρων

Αγωνιστική ημέρα: 9

29.11. 15:00        Αιολικός              Ερµιονίδα

29.11. 15:00        ΑΟ Λεβάντε       Καλαμάτα

29.11. 15:00        Βύζας Μεγάρων               Σπάρτη

29.11. 15:00        Δόξα Νέας Μανωλάδας               Χαλκίδα

29.11. 15:00        Ηρακλής Ψαχνών            ΠΑΟ Βάρδας

29.11. 15:00        Κανάρης Νενήτων          Παναργειακός

29.11. 15:00        Παναρκαδικός  ΠΑΟ Λουτρακίου

Αγωνιστική ημέρα: 10

06.12. 15:00        Αιολικός              Ηρακλής Ψαχνών

06.12. 15:00        Ερµιονίδα           Κανάρης Νενήτων

06.12. 15:00        Παναργειακός  Παναρκαδικός

06.12. 15:00        ΠΑΟ Βάρδας      Βύζας Μεγάρων

06.12. 15:00        ΠΑΟ Λουτρακίου             ΑΟ Λεβάντε

06.12. 15:00        Σπάρτη Δόξα Νέας Μανωλάδας

06.12. 15:00        Χαλκίδα               Καλαμάτα

Αγωνιστική ημέρα: 11

13.12. 15:00        ΑΟ Λεβάντε       Παναργειακός

13.12. 15:00        Δόξα Νέας Μανωλάδας               ΠΑΟ Βάρδας

13.12. 15:00        Ηρακλής Ψαχνών            Βύζας Μεγάρων

13.12. 15:00        Καλαμάτα          Σπάρτη

13.12. 15:00        Κανάρης Νενήτων          Αιολικός

13.12. 15:00        Παναρκαδικός  Ερµιονίδα

13.12. 15:00        Χαλκίδα               ΠΑΟ Λουτρακίου

Αγωνιστική ημέρα: 12

20.12. 15:00        Αιολικός              Παναρκαδικός

20.12. 15:00        Βύζας Μεγάρων               Δόξα Νέας Μανωλάδας

20.12. 15:00        Ερµιονίδα           ΑΟ Λεβάντε

20.12. 15:00        Κανάρης Νενήτων          Ηρακλής Ψαχνών

20.12. 15:00        Παναργειακός  Χαλκίδα

20.12. 15:00        ΠΑΟ Βάρδας      Καλαμάτα

20.12. 15:00        Σπάρτη ΠΑΟ Λουτρακίου

Αγωνιστική ημέρα: 13

10.01. 15:00        ΑΟ Λεβάντε       Αιολικός

10.01. 15:00        Ηρακλής Ψαχνών            Δόξα Νέας Μανωλάδας

10.01. 15:00        Καλαμάτα          Βύζας Μεγάρων

10.01. 15:00        Παναρκαδικός  Κανάρης Νενήτων

10.01. 15:00        ΠΑΟ Λουτρακίου             ΠΑΟ Βάρδας

10.01. 15:00        Σπάρτη Παναργειακός

10.01. 15:00        Χαλκίδα               Ερµιονίδα

Αγωνιστική ημέρα: 14

24.01. 15:00        Αιολικός              Χαλκίδα

24.01. 15:00        Βύζας Μεγάρων               ΠΑΟ Λουτρακίου

24.01. 15:00        Δόξα Νέας Μανωλάδας               Καλαμάτα

24.01. 15:00        Ερµιονίδα           Σπάρτη

24.01. 15:00        Κανάρης Νενήτων          ΑΟ Λεβάντε

24.01. 15:00        Παναρκαδικός  Ηρακλής Ψαχνών

24.01. 15:00        ΠΑΟ Βάρδας      Παναργειακός

Αγωνιστική ημέρα: 15

31.01. 15:00        ΑΟ Λεβάντε       Παναρκαδικός

31.01. 15:00        Ερµιονίδα           ΠΑΟ Βάρδας

31.01. 15:00        Ηρακλής Ψαχνών            Καλαμάτα

31.01. 15:00        Παναργειακός  Βύζας Μεγάρων

31.01. 15:00        ΠΑΟ Λουτρακίου             Δόξα Νέας Μανωλάδας

31.01. 15:00        Σπάρτη Αιολικός

31.01. 15:00        Χαλκίδα               Κανάρης Νενήτων

Αγωνιστική ημέρα: 16

07.02. 15:00        Αιολικός              ΠΑΟ Βάρδας

07.02. 15:00        ΑΟ Λεβάντε       Ηρακλής Ψαχνών

07.02. 15:00        Βύζας Μεγάρων               Ερµιονίδα

07.02. 15:00        Δόξα Νέας Μανωλάδας               Παναργειακός

07.02. 15:00        Καλαμάτα          ΠΑΟ Λουτρακίου

07.02. 15:00        Κανάρης Νενήτων          Σπάρτη

07.02. 15:00        Παναρκαδικός  Χαλκίδα

 

 

 

 

ΝΕΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ  ΜΕ… ΦΟΝΤΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ «ΚΛΟΥΒΙ»

Με το σύνθημα «Γεμίζουμε το γήπεδο – ενισχύουμε την ομάδα μας» κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια διαρκείας του Βύζαντα και είναι στη διάθεση των οπαδών οι οποίοι θέλουν εξασφαλίσουν καλή θέση στην κερκίδα και ταυτόχρονα να ενισχύσουν τον σύλλογο στο ξεκίνημα της σεζόν.
Διατίθενται δύο κατηγορίες

Κοινά, αξίας €100

VIP, αξίας €200

Οι κάτοχοι των VIP δικαιούνται προσωπική θέση στην σκεπαστή κερκίδα του δημοτικού γηπέδου.
Όπως έγινε γνωστό, η επιστροφή του Βύζαντα στο δημοτικό γήπεδο είναι θέμα χρόνου ο οποίος υπολογίζεται μέσα στην φετινή αγωνιστική περίοδο.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

“Άθληση για όλους”

Κυριακή στο βουνό

Ηλυσιακός-ΝΕΜ 20-34 (Αγώνας Μίνι)