Πολιτική Σημαντικότερα

Οι ψήφοι των συμβούλων Δήμου Μεγαρέων

 

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας

για τους Υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους στο Δήμο Μεγαρέων

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ-ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Φυλακτός Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος 1143

Κορώσης Σπυρίδων του Γεωργίου 914

Ρήγα Ιωάννα (Γιάννα) του Αλεξάνδρου 883

Ρήγα Ελένη (Λένα) του Σπυρίδωνος 629

Καλλιπόζης Ιωάννης του Στέφανου 620

Φωτίου Σταύρος του Κωνσταντίνου 632

Καράμπελας Κωνσταντίνος του Νικολάου 585

Πολυχρόνης Ιερόθεος (Θάκης) του Γεωργίου 537

Καστάνη-Πούλου Αικατερίνη του Γεωργίου 531

Νικόλιζας Νικόλαος του Ευαγγέλου 518

Γκίνης Ιωάννης του Νικολάου 461

Κολάτας Ιωάννης του Νικολάου 428

Σταμούλης Ιωάννης του Γεωργίου 369

Μωραϊτου Κυριακή (Σάντυ) του Χρήστου 358

Σωτηρίου Ιωάννης (Τζόνης) του Σοφοκλή 332

Μιχάλαρος Χριστόφορος του Γεωργίου 307

Σάλτα Ευγενία του Ιωάννη 292

Παπαπανούσης Νικόλαος του Αναστασίου 291

Δρυμούσης Κωνσταντίνος του Δημητρίου 277

Μπακαούκα –Σαχινιάν Ασπασία του Αναστασίου 253

Γκέλης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου 191

Καλλιπέτσης Κωνσταντίνος του Ισίδωρου 173

Μανέτα Βασιλική του Ιεροθέου 171

Σωτηρίου Γεώργιος (Φουσέκης) του Σοφοκλή 145

Βούλγαρη Ελευθερία (Ρίτσα) του Δημητρίου 142

Μπεναρδή-Κούρσου Αιμιλία του Μελετίου 141

Μενιδιάτης Χρήστος του Θωμά 110

Λουκάς Πέτρος του Γεωργίου 110

Δομβρογιάννης Αριστοτέλης (Τέλης) του Δημητρίου 96

Ελευθερωτή Νεκταρία του Κωνσταντίνου 79

Ανδρέου Αλέξανδρος του Εμμανουήλ 72

Κανάκη Ελένη του Δημητρίου 61

Δρίτσας Ιωάννης του Γεωργίου 56

Καβαρινός Κωνσταντίνος του Τηλέμαχου 54

Σαχίνη Ελένη του Γεωργίου 42

Καρδάτου Ισιδώρα (Σίσυ) του Ιεροθέου 42

Λεβέντης Γεώργιος του Παναγιώτη 39

Καραγιάννης Γεώργιος του Ιωάννη 23

Δημητρίου Αικατερίνη του Εμμανουήλ 17

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Φωτίου Σταύρος του Νικολάου 1188

Δήμας Ιωάννης του Δημητρίου 826

Τσιούνης Σπυρίδων του Παναγιώτη 466

Σβίγγου-Μακρή Μαρία του Κωνσταντίνου 366

Γάτσος Μιχάλης του Παναγιώτη 247

Τσόλη Ελευθερία του Αλεξάνδρου 232

Βοβόλη Θεοδώρα(Δώρα) του Χρήστου 184

Ταμπάκη Ελένη του Δημητρίου 134

Ρουμελιώτου Χρηστίνα του Στυλιανού 108

Παπαγιαννοπούλου Καλή του Ηλία 94

Φίλης Νικόλαος (Κόλλιας) του Κωνσταντίνου 82

 

 

ΜΕΓΑΡΑ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Κουμπέτσος Γεώργιος του Κωνσταντίνου  679

Κεφαλόπουλος Θωμάς του Ελευθερίου 652

Στρατούρης Γεώργιος του Σωτηρίου 517

Καλλιάς Αναστάσιος του Ιωάννη 337

Πανταζής Κωνσταντίνος του Ιωάννη 314

Χατζή Δήμητρα του Αλεξάνδρου 285

Φυλακτός Δημήτριος του Μιχαήλ 281

Μπούσκος Νικόλαος του Γεωργίου 272

Παπαδόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου 247

Στρατουδάκης Νικόλαος του Αντωνίου 243

Μήτσος Νικόλαος του Αντωνίου 230

Σβίγκος Γεώργιος του Παναγιώτη 193

Τσουρουφλή-Μιχαλάκη Δέσποινα του Παναγιώτη 182

Λουκάς Εμμανουήλ του Νικολάου 183

Βασίλαινα Μαρία του Χρήστου 185

Μακρής Νικόλαος του Σωτηρίου 167

Σακελλαρίου Πηνελόπη του Σταματίου 152

Μπάρδης Δημήτριος του Γεωργίου 144

Βλάχου-Μπούρη Ελευθερία του Ιωάννη 137

Τσίγκρη (Παπαβασίλη) Αργυρώ του Θωμά 127

Κουρέντης Λάμπρος του Ευσταθίου 119

Σταμέλος Βασίλειος του Τιμολέοντος 116

Καρδάτου-Πανταζή Αναστασία του Κωνσταντίνου 118

Φιλιππής Σωκράτης του Ιωάννη 115

Πέρρου Σταματίνα (Ματούλα) του Νικολάου 112

Γαρυφάλη Αγγελική του Σπυρίδωνος 111

Αρμενιάκου-Καστάνη Aλίκη του Καλλίνικου 107

Μάργαρης Αντώνιος-Γεώργιος του Σπυρίδωνος 106

Σταμέλου-Μπούρη Μαρία του Δημητρίου 103

Κατσούλη Αικατερίνη του Αναστασίου 92

Σαλιαγκάκη Ευφημία του Γεωργίου 92

Στούπα-Παντέλα Αλεξάνδρα του Ηρακλή 89

Αλεξίου Μαρία του Μιλτιάδη 86

Παντελάκης Ιωάννης του Βασιλείου 82

Πανταζή Ελένη του Σωτηρίου 85

Μακρυγιάννης Κωνσταντίνος του Ιωάννη 76

Ηλιόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη 68

Μπάλος Αθανάσιος του Μιλτιάδη 36

Κραμποκούκης Παύλος του Θωμά 25

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Κοροβέση Αδαμαντία (Ντιάνα) του Παναγιώτη 701

Παρασκευάς Παναγιώτης του Βαρυτίμου 433

Δημητρακόπουλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου 372

Μαρκεσίνης Αναστάσιος του Ιακώβου 330

Κοντοπούλου-Κομματά Κυριακή (Κική) του Κωνσταντίνου 297

Γιαννάκης Παναγιώτης του Γεωργίου 193

Τσατσαρη Βασιλική του Γεωργίου 158

Μιχαλόπουλος Ιωάννης του Σπυρίδωνος 144

Πυρομάλης Χρήστος του Παναγιώτη 136

Τσούτσουρα Φανή του Γεωργίου 104

Παπασσαρή Κυριακή του Νικολάου 98

 

ΤΩΡΑ-Γ. ΜΠΕΡΔΕΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Μαργέτης Παναγιώτης του Ιωάννη 549

Μήτσος Θεόδωρος του Γεωργίου 458

Γεωργακής Δημήτριος του Ιωάννη 334

Φρυγανάς Στυλιανός του Κωνσταντίνου 338

Μιχάλαρος Ιωάννης του Κωνσταντίνου 327

Βόρδος Δημήτριος του Κωνσταντίνου 319

Δαλάκα Ασπασία του Ευαγγέλου 309

Μαργέτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη 307

Καστανιάς Αλέξανδρος του Θωμά 267

Μήτσου Παναγιώτα του Ιωάννη 265

Γρίβα Παναγιώτα (Πένυ) του Βασιλείου 242

Μουστάκας Αλέξανδρος του Νικολάου 237

Υψηλάντης Αντώνιος του Γεωργίου 228

Χαλόφτης Ευάγγελος του Δημητρίου 225

Δέσκος Αναστάσιος του Ιωάννη 190

Δουλγεράκη Μαρία του Μιχαήλ 188

Δρίτσας Γεώργιος του Εμμανουήλ 164

Ιωάννου Ιερόθεος του Σπυρίδωνος 163

Μαυρονάσος Γεώργιος του Σωτηρίου 157

Κορωνιός Μάριος του Γεωργίου 152

Βασιλείου Ελένη του Αλεξάνδρου 141

Νικολάου Ιωάννης του Ελευθερίου 123

Γκοσδής Στυλιανός του Αθανασίου 105

Βαλη Αγγελική του Σταματίου 97

Σαμούρης Δημήτριος του Προκοπίου 93

Οικονομόπουλος Κωνσταντίνος του Μιχαήλ 91

Κακολύρης Παναγιώτης του Τιμοθέου 81

Παπαηλία Φλώρα του Δημητρίου 82

Λουκόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη 72

Μουσκάι Μάριος του Αστρίτ 74

Χρήστου Δημήτριος του Παναγιώτη 72

Λαζούρας Κωνσταντίνος του Δημητρίου 62

Χατζή Βασιλική του Δημητρίου 51

Νάτση Χαρίκλεια (Χαρά) του Φωτίου 54

Ρετζέπη Χριστίνα του Περικλέους 49

Ακαμιωτάκη-Παπασίδερη Μαργαρίτα του Κωνσταντίνου 47

Σιδέρη Παναγιώτα του Αχιλλέα 46

Τωλυμένου Σωτηρία του Πέτρου 36

Τσιλιβίγκου-Καρνέση Φωτεινή του Παναγιώτη 14

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Πομώνης Ιωάννης του Νικολάου 725

Γρίβας Γεώργιος του Σπυρίδωνος 309

Ιερωνυμάκη Δέσποινα-Μαρία του Ιωάννη 281

Χατζηπολυχρόνη Αναστασία του Γεωργίου 226

Φραντζής Φραντζής του Αποστόλου 225

Κρυάδας Καριοφύλλης του Δημητρίου 195

Κανελλόπουλος Αντώνιος του Αναστασίου 117

Σερέτη Ευδοξία του Γεωργίου 112

Σάκαλη Αλεξάνδρα (Σάντρα) του Κωνσταντίνου 82

Νεαρχάκου Βασιλική του Μιχαήλ 61

Τριανταφύλλου Ειρήνη του Ιωάννη 62

 

ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΡΑΜΑ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Δάλλας Δημήτριος του Ιωάννη 485

Λουκά Αικατερίνη του Ιωάννη 291

Λέλης Μελέτιος του Ιεροθέου 289

Νικολάου Σπυρίδων του Ιωάννη 276

Καστάνη Παπαηλία Αλεξάνδρα (Αλεξία) του Κωνσταντίνου 267

Κουβάς Θωμάς του Αθανασίου 249

Δέσκου Αικατερίνη του Δημητρίου 211

Γκίνης Χαρίλαος του Στυλιανού 193

Σωτηρίου Κωνσταντίνος του Ιωάννη  191

Πρίφτη Μαργαρίτα του Θεοδώρου 174

Ραυτόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου 170

Σάλτα Πηνελόπη του Ιωάννη 179

Δέδε Ιωάννα του Σωτηρίου 140

Αντωνίου Αναστασία του Ιωάννη 158

Πέγκος Ηλίας του Αντωνίου 153

Ζωγράφου Βερονίκη του Νικολάου 159

Μπέτσης Ευστάθιος του Διονυσίου 154

Καστάνης Κωνσταντίνος (Τάκης) του Ιεροθέου 150

Κίτσιος Αναστάσιος του Αριστοτέλη 147

Δόλλα Μαρία Μερόπη του Αγγέλου 131

Μαργέτη Παρασκευή (Βούλα) του Δημητρίου 128

Στρατούρης Άγγελος του Γεωργίου 127

Κέλλης Δημήτριος του Γεωργίου 119

Νάστος Παναγιώτης του Νικολάου 124

Πασσαλής Μιχαήλ του Οδυσσέα 116

Θεοδοσίου (Καλαμάνος) Ιωάννης του Δημητρίου 119

Κολλιαλή Ελένη του Ιωάννη 108

Παπασίδερης Ανδρέας του Σπυρίδωνος 100

Προίσκος Δημήτριος του Γεωργίου 100

Αμοράτης Ιωάννης του Παναγιώτη 89

Δουμένης Νικόλαος του Ιεροθέου 90

Χούθη Μαρία του Γεωργίου 82

Βλάχος Νικόλαος του Αλεξάνδρου 85

Σιδέρη Αιμιλία του Ισιδώρου 66

Πέττα Ακριβή (Βίκυ) του Δημητρίου 79

Ηλιοπούλου Αναστασία του Μελετίου 70

Γεωργακής Ανδρέας του Θεοφάνη 62

Σιδηροπούλου Ειρήνη του Κωνσταντίνου 62

Θεοδωράκης Χρήστος του Δημητρίου 59

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Μπαμπαλού Αικατερίνη του Αποστόλου 416

Πατσιονίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου 327

Κιοσκέρογλου Σοφία του Τριαντάφυλλου 274

Γραμματικός Γεώργιος του Ανδρέα 270

Ντάϊκου-Βαλσαμάκη Αλίκη του Παναγιώτη 245

Τσακιρόπουλος Χαράλαμπος του Αναστασίου 212

Μπουρλέσας Χαράλαμπος του Λαμπρινού 181

Λιναρδή Ευαγγελία του Δημητρίου 174

Γούναρης-Ιωαννίδης Ευάγγελος του Αθανασίου 129

Πανόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου 81

 

ΟΜΟΡΦΕΣ ΠΟΛΕΙΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Γκίνης Χρήστος του Κωνσταντίνου 219

Παπαηλίας Σωτήριος του Ιωάννη 164

Σαμούρης Σωτήριος του Μελετίου 99

Φυλακτός Ανδρέας του Ιεροθέου 90

Τσολιάκου Παρασκευή του Μελετίου 72

Φουσκαρής Χρήστος του Σωτηρίου 67

Σάλτας Χρήστος του Βασιλείου 57

Χιωτίνη Ελένη του Μιλτιάδη 56

Καστάνης Γεώργιος του Δημητρίου 45

Χατζής Γεώργιος του Κωνσταντίνου 46

Μαγγίνα Μαρία του Ιωάννη 43

Βαλτά Καλλιόπη του Δημητρίου 42

Πικρός Κυριάκος του Ιωάννη 38

Βιρβίλη Ιωάννα του Μιχαήλ 37

Γιαλούρη Αικατερίνη του Κυριάκου 37

Δουμένη Μαρία του Θωμά 34

Δομβρογιάννης Δημήτριος του Αριστοτέλη 32

Μόρφα Χριστίνα του Γεωργίου 32

Σωτηρίου Σωτήριος του Κυριάκου 26

Δρακούλη Παρασκευή (Βίβιαν) του Αθανασίου 25

Σύρπα Ελευθερία του Χαραλάμπους 23

Νταούλια Λισαντερ (Νίκος) του Αρντιαν 20

Τζανετόπουλος Ανδρέας του Αθανασίου 19

Μάλλιος Αναστάσιος του Ελευθερίου 13

Παππάς Χρηστάκης του Θοδωρή 11

Ντουρά Αργυρώ του Ευαγγέλου 8

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Φυλακτός Αθανάσιος του Ιεροθέου 182

Βελούδου Σπυριδούλα του Κωνσταντίνου 88

Κουρκουμέλη Ευγενία του Ιωάννη 34

Παϊε Χριστίνα του Αλαιν-Κλων-Ρίτσαρτν-Σισλαιν 31

Διαμαντής Δημήτριος του Εμμανουήλ-Αργυρίου 28

Φαντή Αικατερίνη του Χριστοφόρου 22

Τζιώτης Νικόλαος του Γεωργίου 17

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ-ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΟΡΟΖΑΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Παπαδόπουλος Μιχαήλ του Γεωργίου 156

Οικονόμου Γεώργιος-Ιάσων του Δημοσθένη 87

Κουφής Ιωάννης του Θωμά 82

Πάνου-Γκιώνη Άρτεμις του Κωνσταντίνου 41

Πλαταρά Επιστήμη του Αργυρίου 40

Κουκούλης Βασίλειος του Ιωάννη 73

Πάνος Χρήστος του Κωνσταντίνου 37

Μενιδιάτη Μαρία του Ιωάννη 41

Γκαμπένης Χρήστος του Κωνσταντίνου 67

Γκοσδής Ηρακλής του Αριστείδη 34

Πάνου Χριστίνα-Μαργαρίτα του Χρήστου 26

Παπαδόπουλος Ιορδάνης του Χαράλαμπου 24

Κουλουριώτης Γεώργιος του Θεοδώρου 28

Φραγκιουδάκη Ευανθία του Στυλιανού 27

Χρυσοβέργη Παναγιώτα του Παναγιώτη 25

Δήμος Ευστάθιος του Κωνσταντίνου 24

Γκέκα Γεωργία του Μύρωνα 22

Μουράτης Παντελής του Γαβριήλ 22

Λέλης Γεώργιος του Παναγιώτη 20

Σταυράκης Διονύσιος του Σωτηρίου 17

Εγγλέζος Ιωάννης του Ζαχαρία 15

Κονιτόπουλος Ιάκωβος του Ιωάννη 14

Πλαταρά Παναγιώτα του Αργυρίου 13

Χατζής Γεώργιος του Κωνσταντίνου 12

Δημητρίου Ελευθερία του Βασιλείου 10

Γεωργιάδου-Αναστασιάδου Μαρία του Βασιλείου 10

Τσουκαλα-Γαλη Ευανθία του Χαράλαμπου 6

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Αναστασιάδου Μυρτώ-Παναγιώτα του Κωνσταντίνου 102

Δημόπουλος Παύλος του Θεοφάνη 99

Σταθάκου Γεωργία του Ηλία 77

Παπαχριστοδούλου Ασημίνα του Ελευθερίου 68

Καλογερόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη 57

Κονιτόπουλος Μιχαήλ του Ιακώβου 56

Πασχαλιάς Αστέριος του Ιωάννη 38

Γιάνναρης Γεώργιος του Ιωάννη 34

Μακροπούλου Ευαγγελία του Σπυρίδωνος 34

Μπουζίδης Γεώργιος του Νικολάου 9

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Αιδινιάν Γκαραμπετ του Οχάνες 38

Ζέλος Απόστολος του Χριστοφόρου 26

Σταυράκης Βασίλειος του Σωτηρίου 25

Αγγελίδου Μαρία του Δημητρίου 23

Βαλτά Δήμητρα του Ιεροθέου 24

Δουλγεράκης Γεώργιος του Νικολάου 16

Παπαγιάννη Ελένη του Ιωάννη 15

Πολυχρόνης Πολυχρόνης-Πέτρος του Βασιλείου 17

Biernacka-Polischronis Joanna-Urzula του Zygmunt  14

Μαυρονάσου Μαρία του Χρήστου 12

Κατρακούλης Μελέτιος του Ιωάννη 10

Νικολάου Περικλής του Αθανασίου 10

Μαυρονάσου Σωτηρία του Χρήστου 8

Χαλόφτης Παναγιώτης του Δημητρίου 8

Κατσικέα Ουρανία-Ελένη του Γεωργίου 6

Γαστεράτος Νικηφόρος του Σπυρίδωνα 5

Κωστοπούλου Θεοδώρα του Νικολάου 4

Μακρής Δημήτριος του Κωνσταντίνου 4

Μουστάκας Γεώργιος του Νικολάου 4

Καφετζή Βασιλική του Δημητρίου 3

Κεραμιτσόγλου Παρασκευή του Θωμά 3

Μαυρέλη Ελένη του Γεωργίου 3

Τσιοφύλα Ειρήνη του Σωτηρίου 3

Βασιλειάδης Ζαχαρίας του Σεραφείμ 2

Μπασογιάννης Μιχαήλ του Ιωάννη 1

Χατζόπουλος Αναστάσιος του Δημητρίου 1

Μπαλτάς Θωμάς του Ευαγγέλου 0

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Τσιαντός Νικόλαος του Γεωργίου 61

Καλτήρης Δημήτριος του Ανδρέα 33

Σαργόγλου Σοφία του Κωνσταντίνου 24

Σεβαστής Δημήτριος του Κωνσταντίνου 21

Καλαμπόκας Γεώργιος του Αθανασίου 17

Βλάχου Άννα του Γερασίμου 15

Κωτσάκης Αναστάσιος του Αθανασίου 9

Χατζησωτηρίου Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου 8

 

 

 

 

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Το ψηφοδέλτιο του “Ποταμιού” στην Αττική

Aleka Stamatiadi

ΝΕΜ: Έγινε η “πρώτη” και η κλήρωση της Β’ Εθνικής

βίντεο: παράσταση “Ο Αρχοντοχωριάτης”

Aleka Stamatiadi